(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Remolque ligero (Nr 7594478)

Remolque ligero
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Remolque ligero
350 x 180 x 150 cm
250 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
250 kg
Dystans
605 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Bornos

Od 10 maj 2021 do 14 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Boadilla Del Monte

Od 12 maj 2021 do 19 maj 2021


Transport przyczep

W ustaleniu ceny transportu naczepy, istotne znaczenie mają wielkość, ciężar, czas konieczny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a także data wykonania transportu. Przekazanie dokładnych wymiarów przyczepy umożliwi firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma również to, czy naczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Pośród transportowanych naczep znajdują się naczepy kempingowe, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za przewóz przyczepki do przewozu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono około 640 zł (co pozwoliło na zaoszczędzenie blisko 463 PLN w porównaniu do stawek rynkowych). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła w granicach 450 złotych (co umożliwiło oszczędność niemal 326 zł w porównaniu do ceny rynkowej). W przypadku naczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-stolica (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł niecałe 300 złotych.

Elementami, które mają wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość drogi, gabaryty, ciężar i działanie naczepy. W przypadku jeśli firmy transportowe rozważają naczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu jest często mniejsza.