(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-02-23 18:47

Remolque tienda

(Nr 2409352)
Remolque tienda

Długość [m]:

2.30

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

225.00

Budżet zlecenia [€]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 760.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny przewozu naczepy, największe znaczenie mają wielkość, waga, czas konieczny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a również termin wykonania przewozu. Przekazanie dokładnych wymiarów naczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Ważność ma także to, czy naczepa jest poruszająca się (posiada działające koła). Wśród transportowanych naczep znajdują się przyczepy kempingowe, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

    Na przykład, za przewóz naczepki do przewozu jednośladów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono orientacyjnie 640 zł (co pozwoliło na oszczędność blisko 463 złotych w zestawieniu do stawek rynkowych). Za transport przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic zapłacono w przybliżeniu 450 zł (co umożliwiło zaoszczędzenie niemal 326 złotych w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku przyczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-stolica (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł szacunkowo 300 PLN.

    Elementami, mającymi wpływ na cenę przewozu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość trasy, wymiary, waga i sprawność naczepy. W ,momencie jeśli przewoźnicy rozważają przyczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest mniejsza.

Adres i termin nadania

Irun, 20302, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alicante/Alacant, Hiszpania

Termin elastyczny