(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-19 17:12

Renault clio sport

(Nr 2165064)
Renault clio sport

Marka i model:

Renault clio sport 2.0 16v

Waga w kg (łączna):

1250.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 3348.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się niekiedy, jak nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Wypada nie zapominać także, że faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dofteana, 607160, Rumunia

Termin elastyczny