(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-01 09:48

Renault Espace

(Nr 2001008)

Marka i model:

Renault Espace

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 600.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

ID firmy: 45176
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 09:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-14

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się najczęściej, jak kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Wypada nie zapominać także, że właściwa waga naczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Geisa, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny