(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 10:33

Renault Espace

(Nr 2118129)
Renault Espace

Marka i model:

Renault Espace

Waga w kg (łączna):

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

900.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 594.00 km

Informacje dodatkowe:

Prosze o poważne oferty... Uwzględniając moj budżet 900 zl....dziękuję Państu za wiadomosci bez powaznych ofert.... Informuje ze dogadanie transakci i transportu nie jest mozliwe w przeciagu Godziny.....

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

ID firmy: 465923
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-11-2017, 23:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-09 do 2017-11-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-13, 23:46

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

1301 zł

ID firmy: 49770
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 11:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-10-31, 11:33

Opis oferty:

OCP na transport aut a nie rzeczy. LICENCJA Proszę dobrze sprawdzać. Niektórzy piszą że transport ubezpieczony ale jak. To powinno być zweryfikowane przez clicktrans, tak jak w naszym przypadku na karcie o nas jest to zaznaczone. Można sprawdzić nasze referencje. Dlatego jeszcze raz proszę sprawdzać ubezpieczenie przewoźnika ale nie na transport rzeczy tylko na transport aut. My takie OCP posiadamy. Pozdrawiam i zapraszam

Cena (zawiera VAT): 1301 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, gdy nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, że właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Buttlar, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny