(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-26 01:33

Renault Espace (Nr 2751832)

Renault Espace

Marka i model:

Renault Espace

Waga w kg (łączna):

2000.00

Budżet zlecenia [€]:

230

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, gdy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, iż rzeczywista masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Beaune, 21200, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Neustadt an der Weinstraße, Niemcy

Termin elastyczny