(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-10-17 07:37

RENAULT FLUENCE ZE

(Nr 1253952)

Marka i model:

RENAULT FLUENCE ZE

Waga w kg:

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 475.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy pamiętać także, że rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Spain, Coslada

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Spain, Balaguer

Termin elastyczny