(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-04-30 22:42

Renault grandscenic

(Nr 1761345)
Renault grandscenic

Dystans: 1581.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-05-2017, 21:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-08 do 2017-05-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

odbior w poniedzialek z dostawa na srode

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 pasami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Wypada pamiętać również, właściwa waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Będzin, Polska

Termin elastyczny