(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-02 23:22

renault laguna kombi , volvo v50 kombi

(Nr 2252295)
renault laguna kombi , volvo v50 kombi

Marka i model:

renault laguna kombi , volvo v50 kombi

Waga w kg (łączna):

3500.00

Dystans: 1591.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4190 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 13:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Emilia :)

Cena (zawiera VAT): 4190 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się najczęściej, jeśli zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać także, iż rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Paryż, Francja

4 sty 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny