(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-27 00:59

renault laguna,renault megane,BMW

(Nr 1924429)
renault laguna,renault megane,BMW

Marka i model:

renault laguna ,renault megane,BMW

Waga w kg (łączna):

4500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1201.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się najczęściej, jak kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż właściwa masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Zurych, Szwajcaria

Od 8 sie 2017 do 10 sie 2017

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny