(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 22:50

renault master

(Nr 2115156)
renault master

Marka i model:

renaulr master

Waga w kg (łączna):

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1575.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 557277
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 18:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-12-10, 18:47

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się niekiedy, jak zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy nie zapominać także, że właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Mitry-Mory, 77290, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ciechanów, Polska

Termin elastyczny