(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 22:50

renault master

(Nr 2115156)
renault master

Marka i model:

renaulr master

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1575.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 18:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-12-10, 18:47

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się najczęściej, gdy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Powinno się nie zapominać również, że właściwa waga przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Mitry-Mory, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ciechanów, Polska

Termin elastyczny