(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 16:03

Renault Master L2H2

(Nr 1823468)

Marka i model:

Renault Master L2H2

Waga w kg:

1850.00

Dystans: 2208.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, szukam transportu do przewiezienia samochodu Renault Master,.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się nierzadko, jeśli kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada nie zapominać również, iż właściwa waga naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Accrington, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kępa, Polska

Termin elastyczny