(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 16:03

Renault Master L2H2

(Nr 1823468)

Marka i model:

Renault Master L2H2

Waga w kg:

1850.00

Dystans: 2208.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, szukam transportu do przewiezienia samochodu Renault Master,.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się często, jak nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z UK. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Powinno się pamiętać także, że właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Accrington, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świerczyna, lubelskie, Polska

Termin elastyczny