(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-22 11:28

Renault Master L2H2 1998r (Nr 2404260)

Renault Master L2H2 1998r

Marka i model:

Renault Master L2H2

Waga w kg (łączna):

1800.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 352.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jeśli zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu auta

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Nowy Sącz, 33-304, Polska

Od 22 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 28 lut 2018 do 10 mar 2018