(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 13:01

renault master plandeka

(Nr 2014751)
renault master plandeka

Marka i model:

renault master plandeka

Waga w kg:

2800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 343.00 km

Informacje dodatkowe:

uszkodzona plandek do transportu wymiary:3.2/2.3/3.2

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy nie zapominać również, faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Glasgow, Wielka Brytania

7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Manchester, United Kingdom

11 wrz 2017