(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-19 18:17

Renault Master plandeka 10-cio paletowy z sypialnią "kurnikiem"

(Nr 2165178)
Renault Master plandeka 10-cio paletowy z sypialnią "kurnikiem"

Marka i model:

Renault Master

Waga w kg (łączna):

2400.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 399.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się często, gdy nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać również, że właściwa masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport u przewoźnika na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Katowice, Polska

Od 21 lis 2017 do 24 lis 2017

Adres i termin dostawy

Działdowo, 13-201, Polska

Od 21 lis 2017 do 25 lis 2017