(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-20 16:38

Renault Master plandeka 8ep

(Nr 2167593)

Marka i model:

Renault Master

Waga w kg (łączna):

2400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 465.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Wypada pamiętać także, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Siedlce, Polska

Od 22 lis 2017 do 24 lis 2017

Adres i termin dostawy

Sępólno Krajeńskie, 89-400, Polska

Od 23 lis 2017 do 25 lis 2017