(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 21:10

renault megane

(Nr 1878347)
renault megane

Dystans: 2038.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2300 zł

ID firmy: 12705
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 14:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-05 do 2017-07-06

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witaj ! Odbieramy auta 3 x w tygodniu z całej Anglii. Dokładny termin mozemy ustalić telefonicznie. Posiadamy najazdy, wciągarki (jesli auto nie jeździ) oraz ubezpieczenie. Zajmujemy sie transportem od 10 lat. Zapraszamy do współpracy !

Cena (zawiera VAT): 2300 zł

Wiadomości: (1)

Michal R. (Zleceniodawca)
03-07-2017, 09:35
-
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Trzeba nie zapominać również, że właściwa masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

West Taphouse, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny