(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 19:08

Renault Megane

(Nr 2008211)
Renault Megane

Marka i model:

Renault Megane

Waga w kg:

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

1700

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1358.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 20:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-15

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Jako jeden z nielicznych przewoźników na tej giełdzie oferuje ubezpieczony transport na lawecie z licencją. Termin do uzgodnienia. Załatwiamy formalności celne. Zapraszam marconi.

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości: (3)

mariusz5115
07-09-2017, 20:07
Chciałbym zabrać się na przyczepkę przy okazji innego transportu. Ponieważ to auto nie jest wiele warte, zależy mi na niskiej cenie transportu żeby wszystko się zbilansowało. Nadal proponuję 1700 zł licząc że Pan się zgodzi. Proszę jeszcze mi napisać jakie koszty akcyzy i cła jeśli Pan się orientuje. 2005 rok 2.0 benzyna.
marconi
07-09-2017, 21:00
Mi nie robi różnicy czy widzę auto warte 2tys zł czy 200tys zł. Moje auto pali tyle samo. Trzeba rozładować i załadować. Załatwić formalności na granicy. Oferowałem 1800 ale juz nie aktualne. Nie opłaca sie to trudno. To jest normalna cena za transport ze Szwajcarii. Zapraszam marconi
mariusz5115
07-09-2017, 21:23
Ja to rozumiem wiem że są koszty i nikt za darmo nie będzie jeździł.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się najczęściej, gdy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, że właściwa waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Wetzikon, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lipno, Polska

Termin elastyczny