(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 19:08

Renault Megane

(Nr 2008211)
Renault Megane

Marka i model:

Renault Megane

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

1700

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1358.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

ID firmy: 73267
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 20:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-15

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Jako jeden z nielicznych przewoźników na tej giełdzie oferuje ubezpieczony transport na lawecie z licencją. Termin do uzgodnienia. Załatwiamy formalności celne. Zapraszam marconi.

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości: (3)

Mariusz T. (Zleceniodawca)
07-09-2017, 20:07
Chciałbym zabrać się na przyczepkę przy okazji innego transportu. Ponieważ to auto nie jest wiele warte, zależy mi na niskiej cenie transportu żeby wszystko się zbilansowało. Nadal proponuję 1700 zł licząc że Pan się zgodzi. Proszę jeszcze mi napisać jakie koszty akcyzy i cła jeśli Pan się orientuje. 2005 rok 2.0 benzyna.
marcin b. (Przewoźnik)
07-09-2017, 21:00
Mi nie robi różnicy czy widzę auto warte 2tys zł czy 200tys zł. Moje auto pali tyle samo. Trzeba rozładować i załadować. Załatwić formalności na granicy. Oferowałem 1800 ale juz nie aktualne. Nie opłaca sie to trudno. To jest normalna cena za transport ze Szwajcarii. Zapraszam marconi
Mariusz T. (Zleceniodawca)
07-09-2017, 21:23
Ja to rozumiem wiem że są koszty i nikt za darmo nie będzie jeździł.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać także, iż właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Wetzikon, 8620, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lipno, Polska

Termin elastyczny