(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-28 19:43

Renault Megane II

(Nr 2328936)
Renault Megane II

Marka i model:

Renault Megane

Waga w kg (łączna):

1360.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 3208.00 km

Informacje dodatkowe:

fakturę może będzie potrzebowała firma z hiszpanii, a może nie

Oferty od Przewoźników (0)

3200 zł

ID firmy: 10913
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 19:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-06 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3200 zł

Wiadomości:

4700 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 09:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 4700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy pamiętać również, że właściwa masa naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

La Línea de la Concepción, Hiszpania

Termin elastyczny