(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-30 13:08

Renault Modus

(Nr 1997033)

Marka i model:

Renault Modus 1.6 benzyna

Waga w kg (łączna):

1060.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1307.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

ID firmy: 40138
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 13:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-04, 13:21

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu auta

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia podczas transportu. Wypada pamiętać również, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Überherrn, Niemcy

Od 4 wrz 2017 do 8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny