(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 11:29

Renault scenic

(Nr 1919445)
Renault scenic

Marka i model:

Renault scenic

Waga w kg:

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2151.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-07-2017, 16:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-31 do 2017-08-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, mamy co tydzien cykliczne wyjazdy. Mamy 2 Busy i Tira. Posiadamy ocp,gps,linki celne

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Należy pamiętać także, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Dublin City, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bytom, Polska

Termin elastyczny