(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-30 10:41

Renault Scenic

(Nr 2334364)
Renault Scenic

Marka i model:

2010 1.5 dci

Waga w kg (łączna):

1385.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 425.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

650 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 13:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 650 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się nierzadko, jeśli nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu wozu

Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy pamiętać również, iż faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Inverness, IV1 1PJ, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

Termin elastyczny