(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-29 16:36

Renault scenic 2005 r

(Nr 2332156)
Renault scenic 2005 r

Marka i model:

Renault Scenic 2005 r uszkodzone sprzegło

Waga w kg (łączna):

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2236.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się często, jeżeli nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Tuluza, 64100, Francja

Od 29 sty 2018 do 6 lut 2018

Adres i termin dostawy

Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400, Polska

24 lut 2018