(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 22:23

renault traffic

(Nr 2119698)
renault traffic

Marka i model:

renault traffic

Waga w kg (łączna):

2700.00

Dystans: 1376.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Należy nie zapominać również, że faktyczna masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie transportowej na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Sheffield, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Berlin, 10117, Niemcy

Termin elastyczny