(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 22:23

renault traffic

(Nr 2119698)
renault traffic

Marka i model:

renault traffic

Waga w kg:

2700.00

Dystans: 1376.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-11-2017, 16:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-15 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Potrzebna rampa do zal i roz

Cena (zawiera VAT): 900 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać również, że faktyczna masa naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Sheffield, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Berlin, 10117, Niemcy

Termin elastyczny