(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-19 19:38

Renault traffic

(Nr 2165394)
Renault traffic

Marka i model:

Renault trafic

Waga w kg (łączna):

2000.00

Dystans: 833.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 462680
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 04:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam przed akceptacja proszę o wiadomość

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości: (1)

Łukasz B. (Przewoźnik)
21-11-2017, 06:06
Witam w poniedziałek będę w okolicy mogę zabrać
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się często, jak nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Powinno się pamiętać również, iż rzeczywista waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Innsbruck, 6010, Austria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Termin elastyczny