(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 11:35

Renault Trafic

(Nr 1820648)
Renault Trafic

Marka i model:

Renault Trafic

Waga w kg:

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1543.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, gdy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać także, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Ghislenghien, 7822, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny