(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-05-29 12:27

Renault trafic van Francja Chatellerault 86100 -> Radom

(Nr 584182)

Marka i model:

Renault Trafic

Waga w kg (łączna):

1720.00

Budżet zlecenia [zł]:

1700

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1942.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 73267
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-05-2016, 11:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-06-02 do 2016-06-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-06-02, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się często, kiedy nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy pamiętać również, że rzeczywista masa naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Francja, Châtellerault, 86100

Od 29 maj 2016 do 8 cze 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Radom, 26-600

Termin elastyczny