Rennrad (Nr 8042570)

Rennrad
Waga
Sztuk
Rennrad
12 kg
1
Łączna waga:
12 kg
Dystans
2547 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Norymberga

Od 22 wrz 2021 do 5 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Kadyks

Od 6 paź 2021 do 12 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W przypadku, gdy transportujemy nowy jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania lub kupić taki karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto odkręcić i ściągnąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu warto ułożyć w osobnych, małych pudełkach czy też osłonić wycinkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie należy osłonić papierem bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich gabarytów, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.