(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-05 13:27

reno master 2002

(Nr 1828469)
reno master 2002

Dystans: 637.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-06-2017, 22:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-26 do 2017-07-30

Czas transportu (dni):

10

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Trzeba nie zapominać także, faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Dobele, Gmina Dobele, Łotwa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny