(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-05-26 09:07

Ride on lawn mower (Nr 2752172)

Ride on lawn mower

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

150.00

Dystans: 2547.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie łopat czy węży ogrodowych. Myśląc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też transport ław, fontann. Są to najczęściej wielkie przedmioty jak i są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w zasadzie każdym rodzajem auta. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodniczy zazwyczaj nie jest upakowany w pudłach, więc należy go właściwie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył innych narzędzi transportowanych w samochodzie, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Gdy nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie jesteśmy w stanie sami go przetransportować, wtedy można udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki przewoźników. Gdy planujemy zamówić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę przedmiotów którą myślimy przewieźć. Czym wnikliwiej opiszemy taką paczkę tym firmy przewozowe dokładniej wycenią koszt transportu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego w głównej mierze zależy od trasy i gabarytów przesyłki. Zazwyczaj po wystawieniu przesyłki w serwisie, należy odczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest zaczekać chodź jeden dzień, żeby uzyskać jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wówczas zostaje tylko wyselekcjonować ofertę najciekawszego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.

Adres i termin nadania

Dunmow Road, Bishop's Stortford, CM23 5HW, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Corfu, Grecja

Termin elastyczny