(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Ride on lawnmower (Nr 6030439)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 410.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Cheshire West And Chester, Crewe

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Newry And Mourne, Newry

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje tylko grabi czy grilli do ogrodu. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, opielaczy czy też transport stołów, fontann. Są to zazwyczaj duże urządzenia jak i są dosyć ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować praktycznie każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy z reguły nie jest zamknięty w skrzyniach, dlatego należy go właściwie osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przemieszczał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził pozostałych narzędzi znajdujących się w samochodzie, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Jeżeli nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle wielki, że nie damy radę sami go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest udać się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące firm transportowych. Kiedy chcemy zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę przedmiotów którą myślimy przewieźć. Im dokładniej opiszemy taką przesyłkę tym firmy przewozowe precyzyjniej wycenią koszt transportu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych zwykle zależy od odległości do pokonania i gabarytów przesyłki. Często po wystawieniu przesyłki w serwisie, wystarczy odczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest wstrzymać się chodź kilka godzin, żeby zgromadzić pełną bazę wycen od firm transportowych. Wówczas pozostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najciekawszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.