Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-28 11:22

rieju mr

(Nr 2120097)
rieju mr

Marka i model:

Rieju Mr80

Waga w kg:

67.00

Dystans: 534.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

180 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-11-2017, 11:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-01 do 2017-11-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-11-02, 11:52

Opis oferty:

Con seguro de mercancías

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości:

220 €

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 17:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 €

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często wartościowe towary, które wyglądają na dość ciężkie do unieruchomienia w trakcie przewozu. Niełatwe - aczkolwiek jedynie na pozór. Właściwie umocowany jednoślad na pewno przetrwa trasę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas transportu na przyczepie, obowiązkowe będą cztery pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą tylko 2, ponieważ posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się motoru. Istotne jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas jazdy, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu oraz między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma transportowa może wziąć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Algeciras, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ceutí, 30562, Hiszpania

Termin elastyczny