Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-28 11:34

rieju mr80

(Nr 2120127)

Marka i model:

rieju (ciclom de cros)

Waga w kg:

69.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 534.00 km

Informacje dodatkowe:

Lleva un repuesto

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

110 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-11-2017, 22:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-11-06, 10:31

Opis oferty:

Con seguro de mercancías

Cena (zawiera VAT): 110 €

Wiadomości:

220 €

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 17:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 €

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zwykle cenne ładunki, które wyglądają na całkiem trudne do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - jednak jedynie pozornie. Bezbłędnie zamocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, konieczne będą cztery liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą raptem 2, bowiem mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas drogi, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motoru, który może po drodze wylać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 złotych za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Algeciras, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ceutí, 30562, Hiszpania

Termin elastyczny