(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-02 13:19

RIEJU MX 50

(Nr 2129691)

Marka i model:

RIEJU MX 50

Waga w kg (łączna):

50.00

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 235.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 59796
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-11-2017, 13:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-08 do 2017-11-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (1)

PIOTR I. (Zleceniodawca)
02-11-2017, 14:50
Przepraszam, ale przesyłka ma dotrzeć do Zebrzydowic

200 zł

ID firmy: 3264
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-11-2017, 14:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

zaladunek czwartek dopoludnia rozladunek piatek lub sobota rano.Jestem z okolic cieszyna

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle drogocenne towary, które wyglądają na względnie nieproste do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - niemniej jednak jedynie złudnie. Właściwie zamocowany pojazd w 100% przetrwa drogę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas przewozu na naczepie, konieczne są 4 taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą jedynie dwie, ze względu na fakt, że posiadają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Ważne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Występują poza tym platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest ryzykowne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma może zabrać motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Tarnów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zebrzydowice, 43-410, Polska

Termin elastyczny