(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-27 19:44

rieju rs2

(Nr 1875254)
rieju rs2

Marka i model:

Rieju RS2

Waga w kg:

120.00

Dystans: 597.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 67830
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 22:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

1. Oferta elastyczna, zawsze aktualna, zlecenie złożone w dniu roboczym przed 14-tą może być przyjęte już na kolejny dzień roboczy. Odbiór i dostawa w umówionym terminie, kierowcy pracują 8-16. Wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. Kierowca zadzwoni. 2. Transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. Płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. Ubezpieczenie transportu - jest, do 12000 zł. Doubezpieczenie ponad standard - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. Cena z vat 23%.. 6. Jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin. Próbujemy max. 3 razy. 7. Standardowy czas transportu to do 2 dni robocze. opóźnienia zdarzają się rzadko :) 8. Po wyborze oferty, pocztą @ podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. Przy załadunku i rozładunku ciężkich pojazdów potrzebna jest pomoc.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj drogocenne ładunki, które wydają się dosyć niełatwe do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Ciężkie - jednakże jedynie na pozór. Właściwie przymocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, obowiązkowe są cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są zaledwie 2, ze względu na fakt, że posiadają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może po drodze ulać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zawsze wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może wziąć motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Bartoszyce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krosno, Polska

Termin elastyczny