Road Bike (Nr 7883747)

Road Bike
Waga
Sztuk
Road Bike
25 kg
1
Łączna waga:
25 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Granada

Od 6 wrz 2021 do 10 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Kolorado, Fort Collins

Od 4 paź 2021 do 30 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower należy zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu czy też zakupić pasujący karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie , należy odkręcić oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych pudełkach albo osłonić fragmentami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby lub przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie surowców osłaniających jednoślad.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.