rOAD BIKE PACKAGED (Nr 8010772)

rOAD BIKE PACKAGED
Waga
Sztuk
rOAD BIKE PACKAGED
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
1795 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 27 wrz 2021 do 6 paź 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 1 paź 2021 do 22 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W przypadku, gdy przewozimy nowiutki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła , ewentualnie nabyć taki karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych kartonach lub osłonić wycinkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w pudle warto osłonić gazetami czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców ochraniających jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a także terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.