(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-22 15:02

Rogówka

(Nr 2172237)
Rogówka

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

120.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2522.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia i potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład wilgotną gąbką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później należycie ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu rzeczy, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Katowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Walencja, Hiszpania

Termin elastyczny