(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

roleta zewnętrzna w skrzynce DŁUGOŚĆ 310 cm i 25x25 cm obwód waga ok 40 kg (Nr 1865420)

Długość [m]:

310

Szerokość [m]:

25

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 555.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

23 cze 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Targ

27 cze 2017


Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).