(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-13 13:43

Rolka z poliuretanu z Tajwanu do Polski

(Nr 2582172)
Rolka z poliuretanu z Tajwanu do Polski

Długość [m]:

1.32

Szerokość [m]:

0.09

Wysokość [m]:

0.09

Waga w kg (łączna):

2.50

Liczba sztuk:

1

Dystans: km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

馬公市, 88056, Tajwan

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny