(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

rolki tkaniny, nie można na nich niczego położyć - łatwo się mnie, 6 szt, wymiary podane poniżej (Nr 6715533)

Długość [m]:

1.7

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

belki z tkaniną nie mogą być przyciśnięte niczym ciężkim, tkanina łatwo się trwale deformuje. Ale można te belki układać na sobie, wtedy nacisk jest jednolity na całej powierzchni.

Opakowanie ładunku:

foliowy worek / tunel

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 282.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Aleksandrów Łódzki

19 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

19 paź 2020


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przedmioty, których przewóz wymaga wielkiej uwagi uważa się paczki, które łatwo ulegają defektom oraz są kruche i łamliwe. Kwalifikujemy do nich m.in. instrumenty muzyczne, przedmioty szklane, antyki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy wykonane z kruchych tworzyw. W otoczeniu najczęściej przetransportowywanych przedmiotów natrafimy na gitary, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

 

Kwestia odpowiedniego osłonięcia paczki jest ważna. Warto wziąć tworzywa osłaniające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa lub papier. Folii bąbelkowej oraz kartony dobrze jest zastosować do zabezpieczenia małych elementów – można je uzyskać w markecie budowlanym oraz w sklepach w sieci. Tymczasem folia stretch stosowana będzie do osłonięcia całej rzeczy. Do zabezpieczenia przesyłki można wziąć także koce, styropian, magazyny, ręczniki i taśmy.

 

Cena transportu przesyłki o specjalnej ostrożności

 

Cena przewozu paczki, która wymaga specjalnej ostrożności zależy od ciężaru oraz wymiarów, a także od odległości pomiędzy miejscem załadunku oraz miejscem rozładunku. Na końcowy koszt może wpłynąć także niezbędność dostarczenia materiałów ochraniających przez firmę transportową. Na przykład, za przewóz lustra na odcinku Warta - Gliwice kosztował niecałe 250 PLN. Natomiast za przewóz zegara nad kominek na trasie Holandia – Łódź zostało zapłacone 200 PLN. Za transport rzeźby kamiennej na odcinku Warszawa – Umianowice zapłacono 300 zł.