(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rollmasaż Silver (Nr 8153993)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Rollmasaż Silver
Wpisane wymiary
100 x 65 x 75 cm
Wpisana waga
70 kg
1
Łączna waga:
70 kg
Dystans
1489 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Słupsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które głównie można znaleźć w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się także na przykład: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki oraz niełatwo przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt treningowy powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony w trakcie przewozu. Dobrą praktyką będzie użyć oryginalne kartony. Gdy sprzęt może szybko ulegnąć uszkodzeniu, należy wykorzystać do osłony takie materiały jak: pudełka, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z wielu fragmentów, trzeba go zdemontować oraz osłonić wszystkie części odrębnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy wewnątrz opakowania – zadbajmy zatem o to, żeby luźne przestrzenie w skrzyni zapchać materiałami lub styropianem. Rzeczy nie mogą przemieszczać się wewnątrz paczki.

Na koszt transportu sprzętu sportowego rzutuje odcinek między adresem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, waga i wielkość, jak również liczba elementów potrzebnych do przetransportowania. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 złotych. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 zł. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 zł.