(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-24 15:55

Rolls Royce Wraith

(Nr 3006764)
Rolls Royce Wraith

Marka i model:

Rolls Royce Wraith 2018

Waga w kg (łączna):

2500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2886.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się często, kiedy kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy pamiętać także, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marbella, Hiszpania

Termin elastyczny