(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-01 09:31

Romet ADV 125

(Nr 1822637)
Romet ADV 125

Dystans: 13.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

140 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 21:41

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport w Niedziele Popoludniem

Cena (zawiera VAT): 140 zł

Wiadomości: (1)

halske
01-06-2017, 21:41
Transport w Niedziele Popoludniem

150 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-06-2017, 15:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-12 do 2017-06-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Uczestnik programu "Rzetelna Firma".pomoc przy za iwyladunku.Inny termin do uzgodnienia,Zapraszam. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wydają się dosyć ciężkie do zabezpieczenia podczas przewozu. Trudne - niemniej jednak jedynie pozornie. Dobrze przymocowany pojazd w 100% przetrzyma transport bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas przewozu na naczepie, potrzebne będą cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą ledwie 2, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Istotne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu oraz między transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Modlniczka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny