(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-01 09:31

Romet ADV 125

(Nr 1822637)
Romet ADV 125

Dystans: 13.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

140 zł

ID firmy: 81112
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 21:41

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport w Niedziele Popoludniem

Cena (zawiera VAT): 140 zł

Wiadomości: (1)

Grzegorz S. (Przewoźnik)
01-06-2017, 21:41
Transport w Niedziele Popoludniem

150 zł

ID firmy: 10606
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-06-2017, 15:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-12 do 2017-06-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Uczestnik programu "Rzetelna Firma".pomoc przy za iwyladunku.Inny termin do uzgodnienia,Zapraszam. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wydają się ogólnie trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - jednak tylko złudnie. Prawidłowo zamocowany motocykl w 100% przetrzyma trasę bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, potrzebne są 4 liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są ledwie 2, ponieważ dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak motoru, który może po drodze wylać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Modlniczka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny