(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-05-01 11:14

Romet Komar

(Nr 2649544)
Romet Komar

Marka i model:

Romet Komar

Waga w kg (łączna):

45.00

Dystans: 470.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 57292
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-05-2018, 09:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-14 do 2018-05-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-05-14, 09:16

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 12494
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-05-2018, 18:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-08 do 2018-05-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Motocykle , skutery i motorowery przewozimy usługami firmy zajmującej się transportem międzynarodowym przesyłek. Transport odbywa się na specjalistycznych metalowych paletach do przewozu motocykli, na których transportowane są w Polsce nowe motocykle marek : BMW , YAMAHA , SUZUKI. Ubezpieczenie przewożonego transportu. Samochody z windą , pomoc w rozładunku i załadunku. Jeśli zlecenie zdąży być zlecone do godziny 14:00 (ustalenie zapłaty, podanie kompletnych danych) to załadunek nastąpi następnego dnia roboczego. Kurierzy pracują w godzinach 8- 17 (od poniedziałku do piątku) i w takich godzinach możliwy jest transport, kierowca kontaktuje się godzinę przed przyjazdem. Numer kontaktowy wyświetla się po zaakceptowaniu złożonej przez nas oferty, prosimy o kontakt w godzinach pracy firmy tj. poniedziałek-piątek od godziny 10-16.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

320 zł

ID firmy: 67830
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2018, 20:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-07 do 2018-05-18

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

1. Oferta elastyczna, zawsze aktualna, zlecenie złożone w dniu roboczym przed 14-tą może być przyjęte już na kolejny dzień roboczy. Odbiór i dostawa w umówionym terminie, kierowcy pracują 8-16 (pon-pt). Kierowca/spedytor zadzwoni przed przyjazdem - wymagana jest pewna elastyczność. 2. Transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) ramie, do której jednoślad jest mocowany pasami (kierowca przyjeżdża przygotowany, z paletą i pasami). 3. Płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. Ubezpieczenie transportu - tak, jest, do 12000 zł. Doubezpieczenie ponad standard - możliwe (dodatkowa opłata (70 zł). 5. Faktura 23. 6. Jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin. 7. Standardowy czas transportu to 2-3 dni robocze. 8. Po akceptacji oferty wszystkie niezbędne informacje oraz f-rę wysyłam @.

Cena (zawiera VAT): 320 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motocykle oraz skutery to zwykle drogocenne towary, które wyglądają na ogólnie nieproste do zabezpieczenia podczas transportu. Nieproste - niemniej jednak tylko złudnie. Poprawnie umocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez ani jednej skazy.

            Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas transportu na przyczepie, potrzebne są 4 pasy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są wyłącznie 2, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się jednośladu. Najważniejsze jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas jazdy, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu i między przewożonymi rzeczami.

Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed podróżą opróżnić bak motoru, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w aucie.

            Warto zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

            Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może przetransportować motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Choszczno, 73-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pruszków, 05-800, Polska

Termin elastyczny