(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-04 14:18

romet router ws

(Nr 2007341)
romet router ws

Marka i model:

romet router ws 50

Waga w kg (łączna):

120.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 93.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 435122
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 16:56

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

179 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 15:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-16

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport w przyszłym tygodniu.

Cena (zawiera VAT): 179 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często wartościowe ładunki, które wydają się względnie trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Trudne - jednakże jedynie złudnie. Dobrze przymocowany motocykl na pewno przetrwa przewóz bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, obowiązkowe są 4 liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą tylko 2, gdyż posiadają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Kluczowe jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas jazdy, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed podróżą opróżnić bak jednośladu, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Warto zawsze dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 PLN za km. Można często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma transportowa może przewieźć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Jakuszów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zgorzelec, Polska

Termin elastyczny