(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-04 14:18

romet router ws

(Nr 2007341)
romet router ws

Marka i model:

romet router ws 50

Waga w kg:

120.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 93.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 16:56

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

179 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 15:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-16

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport w przyszłym tygodniu.

Cena (zawiera VAT): 179 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wyglądają na względnie nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - aczkolwiek jedynie złudnie. Poprawnie zamocowany motocykl na pewno przetrzyma transport bez ani jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, konieczne 4 liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są wyłącznie dwie, ze względu na fakt, że mają one szyny udaremniające przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach auta i między przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może po drodze ulać się na nierównościach. Występują ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. deski jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może zabrać jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Jakuszów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zgorzelec, Polska

Termin elastyczny