(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-04-30 12:37

Romet Z-ONE S 125

(Nr 1760595)
Romet Z-ONE S 125

Dystans: 381.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

390 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-05-2017, 14:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-07 do 2017-05-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-05, 20:52

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 390 zł

Wiadomości:

400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-05-2017, 10:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-10 do 2017-05-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zwykle drogie towary, które wydają się całkiem nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Ciężkie - aczkolwiek tylko pozornie. Dobrze zamocowany motocykl na pewno przetrwa transport bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, niezbędne będą 4 liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są jedynie dwie, ponieważ dysponują one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Istotne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu i między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i grozi zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują podobnego typu sprzęt stale. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przetransportować jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Olsztyn, Polska

29 cze 2017

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

30 cze 2017