(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-04-30 12:37

Romet Z-ONE S 125

(Nr 1760595)
Romet Z-ONE S 125

Dystans: 381.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

390 zł

ID firmy: 10630
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-05-2017, 14:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-07 do 2017-05-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-05, 20:52

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 390 zł

Wiadomości:

400 zł

ID firmy: 13960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-05-2017, 10:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-10 do 2017-05-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często drogocenne ładunki, które wyglądają na dość ciężkie do zabezpieczenia podczas przewozu. Trudne - wszakże jedynie pozornie. Prawidłowo przymocowany motocykl na pewno przetrwa trasę bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, konieczne będą 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są jedynie 2, ze względu na fakt, że posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Można zawsze wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Olsztyn, Polska

29 cze 2017

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

30 cze 2017