(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2018-01-01 21:34

roof sheets

(Nr 2249967)
roof sheets

Dystans: 2044.00 km

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 osób. Firma przewożąca podróżnych powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i właściwe zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku transportów poza granice Polski) – dokumenty na międzynarodowy transport ludzi.

Cena przewozu osób

    Koszt transportu ludzi uzależniony jest zazwyczaj od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od liczby ludzi oraz wagi i wymiaru bagażu, który przy sobie posiadają pasażerowie. Przewoźnikowi w dokładnej wycenie transportu osób, pomoże posiadanie informacji na temat ilości walizek i toreb jak także innych posiadanych przedmiotów – wypadałoby podać informację o wyczerpującej wadze oraz o wymiarach każdej sztuki bagażu. W przypadku, kiedy nie znasz dokładnych wartości, określ ich wartość i poinformuj firmę przewozową, że podane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Ustalając trasę podróży warto napisać szczegółowe informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w momencie, kiedy część pasażerów odbywa swoją podróż do innego miejsca docelowego, należy powiedzieć o tym kierowcy przed rozpoczęciem podróży, tak żeby mógł należycie obmyślić drogę podróży.

    Na przykład, za przewóz pasażera wraz z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 PLN. Za przewóz podróżnej razem z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 złotych. Transport pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 PLN.

Adres i termin nadania

Wrocław, 50-085, Polska

5 lut 2018

Adres i termin dostawy

Livingston, EH54 6AZ, Wielka Brytania

Od 11 lut 2018 do 12 lut 2018