(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-12-26 00:38

Room furniture

(Nr 2241939)
Room furniture

Długość [m]:

2.00

Szerokość [m]:

180

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

350

Dystans: 2191.00 km

Informacje dodatkowe:

Fragile stuff

Oferty od Przewoźników (0)

600 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 12:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-18

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 600 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem błędy w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli przewozimy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, np. wilgotną gąbką. Później wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich meblach, takich jak np. łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu rzeczy, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Lizbona, 1100-148, Portugalia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, 10431, Wielka Brytania

Termin elastyczny