(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-01 17:54

ropa

(Nr 2342676)
ropa

Długość [m]:

45

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

6.00

Ilość sztuk:

30

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1660.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Zurych, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny